РОБИМО ЖИТТЯ ПРОСТІШИМ

smart house в Ірпені

Розумний дім (або smart-house) — це сучасний продукт діджиталізації, що працює на основі штучного інтелекту.В Ірпені, Бучі, Гостомелі, виїзд майстра на замовлення
ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ РОЗУМНИЙ ДІМ

Замовити smart-house

  КОНТАКТИ

  logolyp Розумний дім smart home в Ірпені

  105-Б вул.Северинівська Ірпінь,

  Київська область

  08200 Україна

  (095) 368-02-25

  (068) 710-59-31

  У вас є запитання про те, як ми можемо допомогти ? Надішліть нам електронний лист, і ми незабаром зв’яжемося з вами.

  Що таке Розумний дім?

  Розумний дім (або smart-house) — це сучасний продукт діджиталізації, що працює на основі штучного інтелекту. Вважається, що проживання у будинку з подібними налаштуваннями робить життя простішим.

  Система “Розумний дім” зменшує витрати на компослуги до 30%.

  Досягти малих оплат за спожиту енергію в своєму будинку мріє кожен. Для цього будинок повинен бути низькоенергетичним. А для забезпечення мінімізації використання енергії в будинку не можна обійтися без системи «розумний» дім.

  Найважливішим чинником економії є підтримка комфортної температури у всі періоди доби. Не означає це підтримка однакової температури. Адже вночі можна знизити температуру – двері і вікна не відкриваються і не впускають охолоджене повітря, мешканці знаходяться в будинку і додають трошки тепла, тож економія теплоносія просто напрошується.

  Денна температура може також регулюватися, зменшуватися, у той час, коли нікого немає вдома. Перед поверненням мешканців система опалення може почати більшу генерацію тепла і забезпечити на вечір знову комфортну температуру.

  Вказані процедури вмикання та вимикання системи опалення повинні виконуватися автоматизованими пристроями керування. Вони програмуються по годинах доби і днях тижня. Тільки автоматизація процесу підтримки температури дозволяє не перегрівати приміщення і не перевитрачати кошти на плату за енергію.

  Система «розумний» дім може забезпечити локальне керування мікрокліматом, напр., в кухні чи ванні. Ввечері родина збирається у вітальні, вмикається освітлення і телевізор, що додає тепло у цю кімнату, тож регулятор температури кімнати повинен зменшити подачу тепла.

  Якщо відкривається вікно для провітрювання, то система обігрівання цієї кімнати повинна бути виключена. Якщо цього не зроблено, то різко охолоджений радіатор під вікном спричинить подачу сигналу для дуже інтенсивного нагрівання, що відчує вся система опалення. Через 2-3 хвилини вікно буде закрите, а система опалення стане перегрітою, спричинивши перевитрату енергії.

  Керування системою рециркуляції гарячої води за допомогою добового контролера дозволить вмикати рециркуляцію за 5-10 хвилин до початку ранкового чи вечірнього відбору води, і вимикати вдень. Це зменшить потребу постійної циркуляції і охолодження гарячої води в трубах протягом цілого дня у той час, коли гарячої води не потрібно.

  В основі розумних будинків лежить операційна система multi-room, а усі електроприлади пов’язані між собою функціонально та об’єднані у домашню мережу з виходом в інтернет. Керувати ними можна за допомогою пульту, дисплею, ПК або смарфону. Система мульти-рум аналізує параметри всередині приміщення, а за допомогою кількох клавіш можна налуштувати роботу приладів «під себе».

  До системи «Розумний дім» входять такі компоненти:

  • Центр керування (у вигляді планшету або консолі), що записує та інтерпритує дані з датчиків.
  • Датчики руху, диму, затоплення, відкриття вікон або дверей, освітленості, вологості, температури.
  • Автоматичні водяні крани.
  • Терморегулятор для батарей.
  • Зчитувачі показників лічильників.
  • Відеодомофон.
  • Інколи також — голосові помічники.

  Захист від затоплення

  Почав протікати кран або потекла пральна машина? Подібні ситуації можуть бути досить непередбачуваними. Від нашої оперативної реакції, в такі моменти, залежить не тільки безпека свого майна, а також збереження ремонту сусідів знизу. У разі виявлення протікання води, система негайно відправить вам повідомлення із зазначенням конкретного місця аварії і включить звукову або світлову сигналізацію. У нас є для вас готове рішення контролю двох незалежних зон протікання з повідомленням на смартфон.

  SERVYSNIY-TSENTR-1-300x82 Розумний дім smart home в ІрпеніТervix – безпроводні елементи контролю

  Елементи управління· Системы “антипотоп” Tervix

  Клімат:
  Тепер вам зовсім байдуже, яка погода за вікном, бо погоду в будинку ви визначаєте самі! За допомогою системи контролю клімату ви зможете навіть прохолодною зимою відпочивати, як на Мальдівах, не встаючи зі свого дивана, а жарким літом – додати льодової прохолоди у ваш будинок. Система сама круглий рік підтримує в кімнатах комфортну температуру. Крім цього, повертаючись додому після роботи, ви можете надіслати з мобільного телефону завдання дому підігріти приміщення, наповнити ванну теплою водою, і все буде виконано прямо до вашого приїзду.

  Монтаж без ремонту та проводів

  Готове рішення автоматизації для квартири надасть вам відмінну можливість не тільки ознайомитись і оцінити основний функціонал системи, а також почати реально економити на комунальних платежах. Система повністю бездротова, не вимагає прокладки керуючих кабелів, а її монтаж можливий без пошкодження існуючого ремонту. Надалі, ви без проблем зможете додати нові пристрої і розширити функціонал своєї розумної квартири без шуму і пилу.