Повний комлпекс послуг для ремонту у ванній кімнаті.

МОНТАЖ САНТЕХНІКИ

В Ірпені, Бучі, Гостомелі, виїзд майстра на замовлення
В онлайн режимі можна викликати майстра або отримати консультацію.
МОНТАЖ САНТЕХНІКИ

Виклик майстра додому

  КОНТАКТИ

  logolyp Монтаж сантехніки

  105-Б вул.Северинівська Ірпінь,

  Київська область

  08200 Україна

  (095) 368-02-25

  (068) 710-59-31

  У вас є запитання про те, як ми можемо допомогти ? Надішліть нам електронний лист, і ми незабаром зв’яжемося з вами.

  МОНТАЖ САНТЕХНІКИ
  є ще однією з найважливіших складових капітального ремонту квартир і приватних будинків. Якість виконання цих робіт має визначальне значення для комфорту і функціональності житла, тому краще ці роботи довірити професіональному сантехніку.

  Монтаж сантехніки включає цілий ряд різновидів робіт, в тому числі:

  • підготовчі роботи;
  • монтаж трубопроводів;
  • установка раковин і мийок;
  • установка змішувачів;
  • установка унітазів;
  • установка ванни або душової кабіни.

   

  Встановлення сантехніки – підготовчі роботи

  Монтаж сантехніки при капітальному ремонті або підготовці до здачі в експлуатацію нового житла починається з монтажу трубопроводів. В першу чергу виконується заміна стояків холодного та гарячого водопостачання. Найкраще міняти стояки від підвалу будинку до квартири кінцевого споживача.

  Для того, щоб в майбутньому не виникало проблем. Треба заздалегідь продумати, який метод розведення сантехніки Вам підходить. Послідовний метод передбачає поетапне з’єднання всіх приладів сантехніки. Це досить просто, але не завжди зручно. При такому способі з’єднання натиск буде розподілятися нерівномірно, коли два і більше предмета будуть у використанні. До того ж, в разі поламки, необхідно буде відключити всю систему для здійснення ремонту. Колекторний метод – неекономний в плані витрати матеріалу і часу робіт, але забезпечить рівномірний розподіл напору води з усіх предметів, так як трубопровід у кожного предмета буде окремий. Величезна перевага в тому, що при поламці немає необхідності відключати всю систему.

  Монтаж сантехніки На практиці обидва способи використовуються з однаковою частотою. Один для забезпечення комфорту, інший – економії. Який би з них Ви не вибрали – прокладка інженерних комунікацій вимагає певних знань і високої кваліфікації. Щоб уникнути додаткових витрат фінансів і часу – зверніться до професіоналів нашої компанії. Висока якість робіт гарантовано!

  Для можливості перекриття води в місці введення труби в квартиру встановлюється кульовий кран. До його вибору необхідно поставитися особливо відповідально, оскільки при необхідності ремонту крана доведеться перекривати воду по всьому стояку.

  Крім монтажу стояків підготовчий етап включає такі види робіт:

  • теплоізоляцію стояків для запобігання утворення конденсату;
  • підключення приладів обліку холодної та гарячої води;
  • встановлення фільтрів грубого і тонкого очищення;
  • виконання розводки по квартирі з урахуванням того, як буде виконуватися встановлення душової кабіни, мийок, раковин і інших сантехнічних приладів.

   

  Більшість робіт цієї стадії є «капітальними». Це означає, що, наприклад, замінити або відремонтувати прихований в стіні трубопровід буде набагато складніше і витратніше, ніж змішувач, що протікає. Тому якості монтажних робіт повинна приділятися особлива увага.

  Монтаж унітазу

  Встановлення унітазу є одним з основних етапів роботи по заміні сантехніки в квартирі або приватному будинку. Починати необхідно, в першу чергу з вибору унітазу, що має велике значення для всієї подальшої послідовності монтажних робіт. Сьогодні випускаються унітази різних конструктивних типів. Причому для певних різновидів, наприклад, для підвісних унітазів, вимоги по встановленню можуть бути абсолютно особливими.

  Послідовність робіт можна представити таким чином:

  • встановлення унітазу і його кріплення на підлозі або стіні;
  • підключення каналізаційного стоку;
  • підключення водопроводу до бачка.

  На кожному з етапів велике значення має професіоналізм виконавця. Наприклад, установка приладу на підлогу повинне відбуватись строго в горизонтальній площині, а кріплення має бути максимально надійним. При підключенні унітаз повинен бути ретельно герметизований. У зв’язку з цим роботи по монтажу та підключення повинен виконувати кваліфікований фахівець.

  Монтаж сантехніки у ванній кімнаті

  Встановлення сантехніки у ванній кімнаті займає найбільше часу. Це пов’язано з тим, що тут монтується найбільша кількість різних сантехнічних приладів. Деякі види робіт в даному випадку, наприклад, установка змішувачів, можуть бути виконані самостійно. Однак для більш складного монтажу краще запросити професіоналів.

  Велике значення має правильне розміщення сантехніки, виходячи з розмірів і планування ванної кімнати. В першу чергу необхідно визначитися з тим, буде виконуватися установка ванни або душової кабіни, а також з розміром і моделлю раковини.

  Встановлення душової кабіни дозволяє заощадити чимало місця, забезпечивши при цьому комфортні умови і підвищену функціональність. Однак в даному випадку монтаж може виконуватися більш складно, ніж установка ванни. Це може бути пов’язано з необхідністю встановлення екрану, підключення електроніки, яка сьогодні часто використовується в душових кабінах.
  Монтаж сучасної ванни також може зажадати чималого професіоналізму, особливо якщо мова йде про гідромасажні прилади.

  Для встановлення всіх видів сантехнічних приладів у ванній кімнаті велике значення має як якість монтажу, так і якість підключення до водопроводу і каналізації. Порушення цих вимог може призвести до неможливості експлуатації сантехнічного обладнання, а також до виникнення протікання. І те, і інше нерідко буває пов’язано зі значними витратами. Тому найкраще виконання робіт відразу довірити професіоналу. Кваліфікована установка сантехніки обійдеться дорожче. Однак, при цьому ви зможете отримати наступні переваги:

  • оптимальне встановлення сантехніки з урахуванням розмірів і планування ванної кімнати;
  • надійне підключення кожного сантехнічного приладу;
  • максимальна довговічність і експлуатаційна надійність.

  Завдяки цьому професійний монтаж, незважаючи на порівняно високі витрати є більш вигідним, а витрати, понесені власником, досить швидко окупаються.

  Монтаж сантехніки на кухні

  Встановлення сантехніки на кухні включає в себе, головним чином, монтаж кухонної мийки. У плані підключення ця робота мало чим відрізняється від встановлення раковини. Однак в монтажі встановлення мийки має свою специфіку. Це обумовлюється тим, що мийка, як правило, монтується в складі кухонного гарнітура.

  Монтаж сантехніки У зв’язку з цим вибір сантехніки, а також її встановлення, повинні здійснюватися з урахуванням особливостей кухонних меблів. При порушенні цієї вимоги нормально користуватися мийкою найчастіше буває просто неможливо. Підключення до каналізації і води повинно бути виконано максимально якісно, ​​оскільки протікання може привести до псування дорогих меблів і побутової техніки.

  В процесі монтажу кухонної мийки також може бути виконана установка діспоузера. Цей прилад являє собою подрібнювач сміття, який встановлюється під мийкою і з’єднується з каналізацією для відведення кухонних відходів.

  АДРЕСА

  105-Б вул.Северинівська, Ірпінь

  ТЕЛЕФОН

  +38(095)3680225  +38(068)7105931

  EMAIL

  SP.SANTEXNIKAPLUS@GMAIL.COM

  WEBSITE

  Santechnika-Irpen.com.ua

  Ми на Google-карті

  Інтернет-магазин

  logolyp Монтаж сантехніки
  105-Б вул.Северинівська

  Ірпінь, Київська область

  clock-1-12x12 Монтаж сантехніки Пн-Пт: з 9-00 до 19-00

  clock-1-12x12 Монтаж сантехніки Сб: з 10-00 до 16-00

  Неділя – Вихідний