Розведення води та каналізації

ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА КАНАЛІЗАЦІЯ

В Ірпені, Бучі, Гостомелі монтаж водопостачання, каналізаціїї. Проектування та встановлення, ремонт та заміна труб.
МОНТАЖ ТА РЕМОНТ

Замовлення монтажних робіт

  КОНТАКТИ

  logolyp Водопостачання та каналізація

  105-Б вул.Северинівська Ірпінь,

  Київська область

  08200 Україна

  (095) 368-02-25

  (068) 710-59-31

  У вас є запитання про те, як ми можемо допомогти ? Надішліть нам електронний лист, і ми незабаром зв’яжемося з вами.

  І водопостачання, і каналізація будуть відрізнятися ефективним функціонуванням, якщо їх проектування і монтаж здійснюється фахівцями відповідно до нормативних вимог. Монтаж водопостачання і каналізації виконуємо найкращим чином, гарантуючи високу якість.

  МОНТАЖ СИСТЕМ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА КАНАЛІЗАЦІЇ

  Монтаж систем водопостачання та водовідведення передбачає цілий ряд робіт, серед яких проектування, яке відноситься до найважливіших етапів. Наша компанія Теплософт надає весь спектр послуг, які в підсумку втілюються в здійснюваний монтаж цих систем.

  В процесі надання цього комплексу робіт враховуються особливості майбутньої експлуатації систем, тобто цілорічної або сезонної, а також наявність можливостей для опалення та водонагріву. Фірма стає партнером, що надає послуги у вирішенні питанням, і виконує весь монтаж систем водопостачання і каналізації.

  Гарантується повноцінність водопостачання і водовідведення з використанням врізок в централізовані мережі, або в автономні.

  Комплекс послуг, що надаються полягає в декількох етапах:

  • Розробка проекту, монтаж систем водопостачання, як холодного, так і гарячого.
  • Виконання реконструкції комунікацій, які існують.
  • Монтаж систем каналізації з попередніми проектуванням.
  • Інтеграція різних мереж між собою.

   

  Монтаж систем водопостачання

  Мати стабільну і безперебійну водоподачу в квартирах і будинках означає налагодженість побуту і успіх у вирішенні життєво важливих проблем. Наші досвідчені фахівці успішно застосовують сучасні конструкторські розробки не тільки для приватних користувачів, але і для великих виробничих споживачів.

  Установка водопостачання здійснюється нами якісно і швидко. Для її виконання фірма має всі необхідні документи і допуски, отримані відповідно до нормативних вимог.

  Після прийняття замовлення, за яким нам необхідно буде виконати монтаж водопостачання, визначаємося з самим прийнятним для конкретних умов типом системи. Далі узгоджуємо всі нюанси, готуємо проект і укладаємо договір.

  Зовнішні операції виконуються з обов’язковим утепленням. Коли монтуються всі комунікації, настає процес пуску і випробувань, в ході яких визначається їх міцність, відсутність протікання і готовність до експлуатації.

  Монтаж систем водопостачання найкраще виконувати при здійсненні будівельних робіт, коли виникає набагато менше проблем з їх прокладкою.

  Виконуючи монтаж систем водопостачання і каналізації з підключенням до центральних мереж, розраховуємо системи з урахуванням побажань замовника.

  Коли монтаж систем водопостачання виконується в заміському житлі, розташованому далеко від центральних комунікацій, то забезпечується облаштування автономної системи. Замовник отримує якісну підготовку води, що включає пом’якшення, фільтрацію і аерацію.

  Монтаж систем каналізації

  Монтаж систем водопостачання та каналізації взаємопов’язаний. При цьому монтаж систем каналізації не менш важливий, ніж установка водопостачання.

  Каналізаційна система створюється з трубопроводів і спеціальних пристроїв, які транспортують стічні води в саму каналізацію. Системи можуть бути виробничими, дренажно-зливовими або господарсько-побутовими. Залежно від типу підключення діляться на централізовані і автономні.

  Ми виконуємо монтаж каналізації з будь-яким типом підключення. Для цього використовуємо тільки якісні матеріали і обладнання. Фахівці мають достатній досвід. Вони забезпечені необхідним інструментом.

  Ніхто з наших клієнтів не помилиться, якщо замовить монтаж водопостачання і каналізації саме у нас. Кожен отримає систему, діючу належним чином і забезпечує необхідні зручності.

  ІНЖЕНЕРНА САНТЕХНІКА

  Ми пропонуємо

  У нас ви знайдете повний комплект обладнання та складових для монтажу систем опалення, водопостачання, каналізації

  АДРЕСА

  105-Б вул.Северинівська, Ірпінь

  ТЕЛЕФОН

  +38(095)3680225  +38(068)7105931

  EMAIL

  SP.SANTEXNIKAPLUS@GMAIL.COM

  WEBSITE

  Santechnika-Irpen.com.ua

  Ми на Google-карті

  Інтернет-магазин

  logolyp Водопостачання та каналізація
  105-Б вул.Северинівська

  Ірпінь, Київська область

  clock-1-12x12 Водопостачання та каналізація Пн-Пт: з 9-00 до 19-00

  clock-1-12x12 Водопостачання та каналізація Сб: з 10-00 до 16-00

  Неділя – Вихідний